franchising

franchising
MATTCAR

FRANCHISING

Sizleri Türkiye'nin En İnovatif Şirketlerinden, Genç Dinamik ve İddialı Zincir Markasında Karlı Bir Yatırıma Davet Ediyoruz. Sizde Bir Mattcar Accessories Sahibi Olmak İstemez misiniz?

Öncelikle Hedefimiz; marka ismi, marka logosu, renkleri ve iç mekan konseptiyle mevcut Akıllı Oto Paspas sektörüne yeni bir soluk kazandırmak aynı zamanda deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede Türkiye'nin sektöründe öncü zincir markası olmaktır. Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle yola çıkan yatırımcılarımız ve aynı zamanda iş ortaklarımız olan sizlerin, her zaman memnun kalmanız için gerekli olan altyapı ve şartları eksiksiz oluşturmaktır. Sizin için hazırladığımız avantajlı franchise şartlarımızla sizde kolayca Mattcar Accessories sahibi olabilirsiniz. Bu hazırlamış olduğumuz avantajlı franchise deki en önemli amacımız KAYITSIZ ŞARTSIZ YATIRIMCI MEMNUNİYETİ’ni yani sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Sizi karlı bir yatırıma, Mattcar Accessories ailesinde yerinizi almaya davet ediyoruz.

  MATTCAR AKSESUAR

  İleri teknolojisi ve geniş satış ağıyla, Otomotiv sektöründe Araçlara Özel Akıllı Paspas tasarım ve üretiminde global anlamda akla gelen ilk isim olmayı hedefleyen Mattcar.

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  Ptesi-Cuma: 08:30 - 19:00 Ctesi: 10:00 - 17:00
  Ekşioğlu Mahallesi Kuran Kursu Cd. No:4/BH, 34794 Çekmeköy/İstanbul
  + 90 (531) 698 49 00
  info@mattcar.com.tr