v
kurumsal

HAKKIMIZDA

m a a t c a r
MATTCAR

HAKKIMIZDA

2020 yılının en inovatif kuruluşlarından olan Mattcar araçlara özel tasarım Akıllı Paspas üretimi ile alanında tartışmasız en kreatif ve yenilikçi çözümler sunan girişimci bir firmadır. Benimsediği ilkelerin başında müşteri ihtiyaçlarına her daim yenilikçi çözümler üretmek vardır. Mattcar değişen otomotiv moda trendleri için endüstriyel ekipmanlar ve kaliteli ham maddesi ile Otomotiv ekipmanları ve araç içi aksesuarları geliştirerek her zaman dinamik ve etkin kalmaktadır.
Alanında uzman olan kadrosu ile, kalite odaklı bir üretim esas alınmıştır.
Üretim deneyimlerini yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri ile paylaşan Mattcar tasarımdan ,üretime, teslimattan, satış sonrası sürece kadar her alanda kaliteli ve profesyonel bir destek sağlamaktadır. Üretimlerini Avrupa Standartlarına uygun bir şekilde doğayı ve insan sağlığını önemseyerek gerçekleştirmektedir.
Tasarım ve üretim aşamalarında yenilenen teknolojik gelişmeleri esas alarak inovatif ve kaliteli ürünler meydana getirmek hedeflenmektedir.

z
BİZE ULAŞIN
MATTCAR

YENİ NESİL
OTO PASPAS
MUCİDİ

MATTCAR AKSESUAR

İleri teknolojisi ve geniş satış ağıyla, Otomotiv sektöründe Araçlara Özel Akıllı Paspas tasarım ve üretiminde global anlamda akla gelen ilk isim olmayı hedefleyen Mattcar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ptesi-Cuma: 08:30 - 19:00 Ctesi: 10:00 - 17:00
Ekşioğlu Mahallesi Kuran Kursu Cd. No:4/BH, 34794 Çekmeköy/İstanbul
+ 90 (531) 698 49 00
info@mattcar.com.tr